Zadzwoń: 690-678-778 Email: suspenser@interia.pl

Strona Główna – Box1

Kotły na ekogroszek – Kotły na pellet

Firma Suspenser.eu od wielu lat z sukcesami zajmuje się sprzedażą i serwisem kotłów na ekogroszek oraz kotłów na pellet.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu kotłów z podajnikiem wszystkich marek i typów pozwoliło nam na zgromadzenie obszernej wiedzy dotyczącej urządzeń oraz ich osprzętu i oprogramowania. To z kolei umożliwiło stworzenie oferty najlepszych z dostępnych na rynku kotłów na ekogroszek i pellet oraz zająć się ich dystrybucją w całym kraju.

Oferowane przez nas kotły z podajnikiem są najwyższej jakości i charakteryzują się bezawaryjną pracą, dlatego sprzedajemy je nawet w najdalszych zakątkach kraju.  Sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach klimatycznych od Zakopanego, aż po okolice Suwałk.

Sklep Suspenser.eu mieści się w Miłoszycach koło Wrocławia gdzie można obejrzeć i zamówić wybrany kocioł oraz uzyskać wszystkie istotne informacje od naszych ekspertów.

Sami używamy kotła z podajnikiem do ogrzewania naszej siedziby, można wiec na miejscu zapoznać się z jego działaniem.

Dodatkowo można u nas zamówić pompy obiegowe, bojlery, ekogroszek.

Jako inżynier z wieloletnim doświadczeniem podejmuję się serwisu, regulacji i uruchomień wszystkich oferowanych na rynku kotłów na ekogroszek.

Usługi serwisowe świadczymy w obrębie 200 km od Jelcza-Laskowic.

© suspenser.eu 2024 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.